SHOKUESE: ‘Ore Ti Qenke I Papërmbajtshëm Fare’, Luana I Kthehet Feros Në Emision

I ftuar në “Shiko kush luan” mbrëmjen e djeshme ishte reperi Fero i cili dukej shumë i entuziasmuar në fund të lojës dhe i bindur se skuadra e tij kishte fituar. “Prit, prit Fero se s’ka mbaruar asgjë”, i tha Luana, por Fero sërish nuk e la të fliste dhe doli para të gjithëve duke thënë: “Me publik e dimë që kemi për të fituar, por edhe me pikë”. “Po ti je i papërmbajtshëm fare o Fero”, ti je nje..Shtyp me poshte dhe shiko cfar i thot Feros dhe si e fyen: