MOS E HUMBISNI: Me ne fund kapen mat Alberie Hadergjonaj dhe Behgjet Pacolli ne nje hotel te…(PAMJE)

MOS E HUMBISNI: Me ne fund kapen mat Alberie Hadergjonaj dhe Behgjet Pacolli ne nje hotel te…(PAMJE)

Këngëtarja shqiptare mbetet nga më të komentuarat në skenën e showbizit shiptar, kjo jo vetëm për shkak të këngës por edhe fizikut të edhe përkundër moshës që ka.

Me një hulumtim të vogël në llogarinë e saj në Instagram, ajo duket se “follow” ka vetëm zëvendës kryeministrin e Kosovës, Behgjet Pacollin.

Por nuk mbeti me kaq ata u kapën nga paparacit duke hyrë në një lokal ku shihen shume te afert me njeri-tjetrin shtype rekl, am dhe shiko

COMMENTS