Martohet me Gaz Pajën me 1 Qershor, dalin fotot e vajzës misterioze duke festuar si e “çmendur” (Video)

Martohet me Gaz Pajën me 1 Qershor, dalin fotot e vajzës misterioze duke festuar si e “çmendur” (Video)

Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim gjithnjë me batutat e tij, Gazmend Paja do i japë fund beqarisë në 1 qershor.

Pak ditë nga ceremonia, e fejuara e tij bukuroshe, Ira ka festuar Festën e beqarisë. E fejuara e Gazmendit shfaqet duke festuar në bregdet shtype rekl,am dhe shiko vide,on

COMMENTS