Kjo video e Tarameles me Ramush Haradinaj po ben namin ja pse

Kjo video e Tarameles me Ramush Haradinaj po ben namin ja pse

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pritet që jetë mysafirë sot në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” që prezantohet nga Alketa Vejsiu

Producentja e emisionit “Në kuhrthin e Piter Pan” ka paralajmëruar sot se i ftuar është kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

E ajo ka prezantuar edhe një video interesante ku shihet se Ramush Haradinaj edhe kësaj radhe nuk ka hezituar të këndoj shtype rekl,am dhe shiko vide,on

COMMENTS