E lash te fejumin nga Prishtina dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me të

E lash te fejumin nga Prishtina dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me të

Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam shume e lumtur me ta,

Kem nje qenje te vogel engjullore qe rritet ne barkun tim. O njerz un kam marr shume komente te kqija nga ana juve mua nuk me intereson

Jeta eshte e imja Edhe Nuk ja vlen me jetu me nje picpirruk Bree une e kam gjigantin tim edhe pse eshte i zi ska dert une thjesht kisha frik si do e marr ket histori babi im me qense idea per tu fejuar me at djalin ne kosove ishte e babit shtype rekl, am dhe shiko videon

COMMENTS