Category: Kitting Videos and Lessons

Maturantja nga Peja e dizajnon vetë fustanin e saj më pako të cigareve (Video)

Maturantja nga Peja e dizajnon vetë fustanin e saj më pako të cigareve (Video)

Kjo është maturantja nga Peja, e cila për mbrëmjen e saj të maturës nuk ka vendosur ta blejë apo porositi fustanin e saj, por me duart e saj e ka diza ...
Mjekra e meshkujve më e papastër se lëkura e qenit (Video)

Mjekra e meshkujve më e papastër se lëkura e qenit (Video)

Një studim i kohëve të fundit ka zbuluar se mjekra e meshkujve fsheh më shumë baktere se lëkura e një qeni. Ky hulumtim ka krahasuar mostrat e bakt ...
Dësh.mia tron ditë.se e ish-studentes: Kam bërë prakti.kën atje, Gratë vinin për të lindur, infermieret shikonin filxhan dhe.. (Video)

Dësh.mia tron ditë.se e ish-studentes: Kam bërë prakti.kën atje, Gratë vinin për të lindur, infermieret shikonin filxhan dhe.. (Video)

Një ngja.rje e rën.dë ndo.dhi para dy ditësh në mate.rnite.tin e Elbasanit.Ditën e sotme, famil.jarët e 25-vjeçares Rexhina Debrovës kanë prot.estu.ar ...
Alketa Vejsiu do i ndërtojë shtëpi familjes së “Tarameles” e cila jeton në kushte të vështira?

Alketa Vejsiu do i ndërtojë shtëpi familjes së “Tarameles” e cila jeton në kushte të vështira?

Alketa Vejsiu ditën e sotme ka qenë për vizitë tek familja e njërit nga fëmijët e emisionit “Në Kurthin e Pitër Pan”, shkruan GazetaBlic. Moderator ...
Nasa është duke lypur puntorë qe rrinë vetëm shtritë me pagë marramendëse.

Nasa është duke lypur puntorë qe rrinë vetëm shtritë me pagë marramendëse.

NASA kërkon vullnetarë për të qëndruar dy muaj në shtrat, e cila po ofron pagesë prej 19 mijë eurosh. Studimi i zhvilluar në bashkëpunim me Agjenci ...
Kjo video e Tarameles me Ramush Haradinaj po ben namin ja pse

Kjo video e Tarameles me Ramush Haradinaj po ben namin ja pse

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pritet që jetë mysafirë sot në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” që prezantohet nga Alketa Vejsiu Produ ...
Ky është mashkulli i parë që më ka zhv.eshur, Moderatorja e njohur e thotë publikisht

Ky është mashkulli i parë që më ka zhv.eshur, Moderatorja e njohur e thotë publikisht

E ftuara e radhës në emisionin “Why Not” të Roza Latit ka qenë moderatorja Fatma. Teksa Roza Lati po i tregonte publikut se Fatmën e identifikojnë ...
27 vjeçarja që mb.yti foshnjën në Prizren, para një viti kishte vr.arë një tjeter fëmijë të saj (Video)

27 vjeçarja që mb.yti foshnjën në Prizren, para një viti kishte vr.arë një tjeter fëmijë të saj (Video)

Rrëfimi nga Prizreni, Marigona Bytyqi dyshohet se ka mb.ytur foshnjën e saj me rroba, në tavanin e shtëpisë. Familjarët e paraqesin në po.lici Para ...
Ky është biznismeni i parë Kosovarë nga Gjermania që kërkon 500 puntorë

Ky është biznismeni i parë Kosovarë nga Gjermania që kërkon 500 puntorë

Ky është biznismeni i parë Kosovarë nga Gjermania që kërkon 500 puntorë. Kosovari nga Gjermania ka kerkuar 500 puntore ne baushtell, pasi tashme ja ...
E lash te fejumin nga Prishtina dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me të

E lash te fejumin nga Prishtina dhe u martova me nje djal te zi, jam shtatzen dhe shume e lumtur me të

Dashta me ju tregu qe tash jam pran djalit te zi, te fejurin nga kosova e lash familja eshte me mu dhe tani po ja konfirmoj qe jam shtatzen dhe jam sh ...