Author: admin

MOS E HUMBISNI: Me ne fund kapen mat Alberie Hadergjonaj dhe Behgjet Pacolli ne nje hotel te…(PAMJE)

MOS E HUMBISNI: Me ne fund kapen mat Alberie Hadergjonaj dhe Behgjet Pacolli ne nje hotel te…(PAMJE)

Këngëtarja shqiptare mbetet nga më të komentuarat në skenën e showbizit shiptar, kjo jo vetëm për shkak të këngës por edhe fizikut të edhe përkundër m ...
Dilema e vajzës nga Gjakova: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit në shtrat. Po tani ç’të bëj?

Dilema e vajzës nga Gjakova: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit në shtrat. Po tani ç’të bëj?

Dilema e vajzës nga Gjakova: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit në shtrat. Po tani ç’të bëj? E dashuruar me ish-vjehrrin dhe në dilemë se si do t ...
Meda i dashuruar marrëzishtt në nusen e tij, kështu e shikon ai

Meda i dashuruar marrëzishtt në nusen e tij, kështu e shikon ai

Meda e Lulja e shfaqin hapur admirimin që kanë për njëri tjetrin. Meda dhe Lulja përherë shfaqen shumë të lumtur në publik. Sa herë që shihen sa ba ...
Kërkoi ndihmë për Taramelen, Olti Curri i kthehet Alketës: E kthyet në lypes

Kërkoi ndihmë për Taramelen, Olti Curri i kthehet Alketës: E kthyet në lypes

Ditën e djeshme Alketa Vejsiu shkoi të vizitonte shtëpinë e vogëlushit që është bërë shumë i famshëm nga emisioni “Piter Pan” e që të gjithë e njohin ...
Inshalla Kosova ndahet, kurr hajr mos paqt, edhe…. ja Çka shkruan Burdushi nga burgu

Inshalla Kosova ndahet, kurr hajr mos paqt, edhe…. ja Çka shkruan Burdushi nga burgu

Kosova si ka punët mir Burdushi reagon nga burgu me pas kan une jashtë sish ardh puna deri ktu Kosovën po e pret kjo e keqë Ngjarja e fundit ne Kosove ...
Po gatuaja ne kuzhin , kur papritur komshiu me kapi per prapanice dhe filloi te me zhve…..

Po gatuaja ne kuzhin , kur papritur komshiu me kapi per prapanice dhe filloi te me zhve…..

Po gatuaja ne kuzhin , kur papritur komshiu me kapi per prapanice dhe filloi te me zhve….. Tung jam Albana . Nje pushim shkojva ne gjakov ne shtepi p ...
Thaçi: ‘Të rinjtë po ikin për qef se rroga mesatare në Kosovë është 600 euro’ (VIDEO)

Thaçi: ‘Të rinjtë po ikin për qef se rroga mesatare në Kosovë është 600 euro’ (VIDEO)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi deklaroi se të rinjtë po ikin nga Kosova vetëm për qejf të tyre sepse përndryshe rroga mesatare në Kosovë mbetet rr ...
Shyhrete Behlulin e presin si “zojë” në Stamboll

Shyhrete Behlulin e presin si “zojë” në Stamboll

Këngëtarja Shyhrete Behluli vazhdon që të jetë njëra prej këngëtarëve më të përfolura në mediat e Kosovës Derisa jemi mësuar ta shohim në perëndim ...
Adelina rrëfen si i përballoi kritikat për martesën me palkushin maqedonas

Adelina rrëfen si i përballoi kritikat për martesën me palkushin maqedonas

Adelina Tahiri pasi u martua dhe u bë nënë mori një periudhë pushimi nga muzika për t’iu përkushtuar totalisht familjes dhe rritjes së të birit. La ...
Suedia kërkon punëtorë shqiptarë/ Mundësitë për të bërë letrat

Suedia kërkon punëtorë shqiptarë/ Mundësitë për të bërë letrat

Nëse ke vendosur të vish në Suedi për të punuar dhe jetuar duhet të kesh parasysh disa gjëra. E para, që të fillosh diçka në Suedi, duhet të jesh K ...