Alketa Vejsiu do i ndërtojë shtëpi familjes së “Tarameles” e cila jeton në kushte të vështira?

Alketa Vejsiu do i ndërtojë shtëpi familjes së “Tarameles” e cila jeton në kushte të vështira?

Alketa Vejsiu ditën e sotme ka qenë për vizitë tek familja e njërit nga fëmijët e emisionit “Në Kurthin e Pitër Pan”, shkruan GazetaBlic.

Moderatorja vizitoi familjen e Xheison Baftit, personazhit më të komentuar të momentit nga ky emision.

Vejsiu publikoi pamje të shtëpisë ku familja Bafti jeton, e nga videot e publikuara shihet se kjo familje jeton në kushte të vështira, madje i vogëli Xheison tregon se gjyshja është rrëzuar.Në fund të videos Alketa shprehet se ajo jo rastësisht ndodhet këtu, duke lënë të kuptojë se diçka e mirë do ndodhë për familjen Bafti shtype rekl,am dhe shiko vide,on

COMMENTS